Armina Mevlani imazh i Dolce&GabbanaArmina Mevlani ka bërë të ditur në rrjetet sociale se ka nënshkruar një konttratë me kompaninë markën prestigjoze të modës Dolce&Gabbanna.

Ja cili ëhstë njoftimi i Arminës:“Gjithcka nisi krejt spontane.ishte nje dite vere ku une sebashku me Endrit Mërtiri vendosem te bejme setin fotografik me te ri per blogun tim .Ndihej ne ajer qe ate dite qe fryma pozitive po na conte drejt nje seti fotografik te suksesshem.

Pasi ky set doli ne blog,menjehere u postua nga i madhi i indrustise se modes Stefano Gabbana ku ne nje kohe shume te shkurter u be foto me e pelqyer e profilit te tij.Ishte aty kur ne korrik te kesaj vere u kontaktova per te firmosur kontraten me firmen e madhe Dolce & Gabbana per te qene pjese e nje projekti me teme shume te bukur “make up i Dolce Gabbana eshte per te gjitha femrat”.

Ky projekt do perfshije bukuri perfaqsuese nga disa shtete dhe imazhet do te perdoren nga Dolce Gabbana dhe projektet e tyre per nje kohe te caktuar.Nuk kam fjale ta pershkruaj lumturine dhe vlersimin e kesaj kompanie per te qene madje nder te parat qe firmosa kete kontrate.Thanks Dolce Gabbana,thanks Endrit Mertiri and of course thanks God!”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here