Armina Mevlani ekspozon hiretAjo njihet gjerësisht si një fashioniste dhe në sajë të mënyrës së saj të veshjes, ndikon te shumë vajza. Ish-Missi Armina Mevlani e cila prej disa vitesh është përfshirë në një histori dashurie me Shkëlzen Berishën, djalin e ish-Kryeministrit Sali Berisha, duket se ndjen nostalgji të bëhet “vajzë e mbrapshtë”.

Ajo ka postuar në Instagram fotografi mjaft provokuese, përmes së cilës nxjerr në pah trupin dhe hiret e saj.

Me një veshje ekstravagante me xhinse dhe me këmishë prej së cilës duken gjinjtë, Armina duket mjaft sensuale, transmeton noa.

Armina Mevlani ekspozon hiret

Kjo fotografi është realizuar disa kohë më parë, por pikërisht për shkak se i pëlqen mënyra si ka dalë Armina e ka ripublikuar sërish.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here