Armina Mevlani bëhet me balluke si SadijaArmina Mevlani ka paraqitur look-un e saj të ri dhe thotë se është një stil flokësh francez i viteve ’70.

Çuditërisht modeli i ri i flokëve të saj, ngjan me atë të Sadije Berishës, sikurse mund të shihet në foto.

 

Armina Mevlani bëhet me balluke si Sadija

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here