Armend Rexhepagiqi dhe Aida Barku, të cilët tashmë që një kohë janë autorë të emision “E diel”, thuhet vitin e ardhshëm nuk do të jenë më pjesë e këtij emisioni.

Dyshja, Aida dhe Armendi deri më 31 dhjetor të këtij viti do të vazhdojnë këtë punë, por pas këtij viti ata do të largohen nga vendi i tyre si autorë të këtij emisioni.

Sipas të përditshmes “Kosova sot” vendin e tyre do të zë moderatori Alban Dedushi.

E një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar apo mohuar as nga “Top Media” dhe as nga çifti bashkëshortor, Armendi dhe Aida.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here