Vendimtare dhe e vendosur, “femra” e Armanit nuk ha frikë që të befasojë me look-un e saj.

Dhe për ta bërë këtë, nuk ka asgjë më të mirë se të vishesh me ngjyra të përziera e të ndëzura: Peliqe të buta ngjyrë të kuqe të ndezur, xhaketa zyre ngjyrë portokallli.

Këto veshje shoqërohen të gjtha me një kapele të stilit mashkullor, shoqëruar gjithmonë me aksesorë si, taka të larta, bizhuteri të rënda etj.

Ky është kolesioni i fundit i veshjeve të Armanit, në javën e modës në Milano. (er.cu/BalkanWeb)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here