Vajza e ekranit shqiptar nuk ka të ndalur, megjithëse për momentin nuk është në tv, apo në ndonjë spektakël, Ami, apo Armanda Toska, është e kërkuar. Si duket, kopertinat e revistave në Shqipëri duan ta kenë atë kudo dhe në faqe të parë.

E veshur shumë “in” duket nusja e Ermalit, edhe në këtë foto përkrah shumë modelëve të njohur, mes tyre edhe modeli i famshëm shqiptar, Marjan Zefi.

Ndërsa kemi dëgjuar se Ami së bashku me Ermalin do të jenë sërish bashkë si çift prezantuesish në “Dancing with the Stars 2”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here