Është vetëm 18-vjeç dhe quhet Arlind Balija, jeton në Mitrovicë, por ka lindur në Gjermani dhe është një nga modelët më simpatikë shqiptarë dhe i kërkuar për të qenë imazh i shumë bizneseve falë dukjes së tij.

Ne mësuam se kohë më parë ai ka realizuar disa foto me top-modelen e njohur shqiptare, Albana Guri, ku siç e shihni edhe në këtë foto “hot” ata duken mirë pranë njëri-tjetrit.

 

Çfarë ka ndodhur pas këtyre fotove mes mitrovicasit dhe modeles që jeton në Zvicër, më shumë nuk e dimë, ndërsa Arlindi çdo ditë ka ftesa nga shumë agjenci të ndryshme dhe firma të njohura jo vetëm shqiptare, por edhe të huaja për të qenë pjesë e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here