Është vetëm 18-vjeç dhe quhet Arlind Balija, jeton në Mitrovicë, por ka lindur në Gjermani dhe është një nga modelët më simpatikë shqiptarë dhe i është kërkuar për të qenë imazh i shumë bizneseve falë fizikut së tij. Ne mësuam se kohë më parë ai ka realizuar disa foto me top-modelen e njohur shqiptare, Albana Guri, ku siç e shihni edhe në këtë foto “hot” ata duken mirë pranë njëri-tjetrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here