Arjan Çani zbulon ‘live’ sekretin e martesës së tij…Gazetari dhe moderatori i njohur Arian Çani rikthehet të bëjë lajm sërish sonte.

Gjatë natës së sotme të spektaklit “Your Face Sound Familiar”, këngëtarja Arlinda Gjoni ka imituar këngëtaren e njohur Artiola Toska me këngën “Mirmëngjes dashni”, e cila së bashku me Brunon, kthyen në hit këtë këngë pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”.

Duke komentuar interpretimin e Alindës, Arjan Çani ka treguar se, Artiola është këngëtarja e tij e preferuar.

Madje ai ka zbuluar dhe një sekret nga jeta e tij private.

Çani tha, se nëse do të martohej një ditë në dasmë e tij do të ftonte si këngëtare Artjola Toskën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here