Arita Fejzullahu, modelja shqiptare e përzgjedhur si pjesëmarrëse në Miss Norway of the World, është përfolur për disa lidhje me personazhe të njohur të show biz-it si Valton Krasniqi, Alban Skndërej, Blerim Destani dhe së fundmi modelja pohon se ka një lidhje me futbollistin Lorik Cana.

Por, historia më e bujshme ishte ajo me aktorin Blerim Destani, i cili nga ana e tij e ka mohuar tërësisht të ketë pasur një lidhje me modelen 23 vjeçare.

Por, si qëndron e vërteta e gjithë historive? (Lexoni intervistën e plotë në Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here