Arinda Gjoni vjen provokuesePas shkëlqimit në “Kënga Magjike 2015” me baladën “Mëkatarët nuk ndryshojnë”, Arinda Gjoni ka sjellë për fansat një projekt krejt të ri muzikor.

“Nëse don” është kënga më e re e cila është lansuar me videoklip mbrëmë, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Muzika është bërë nga Elgit Doda, teksti nga Mozzik ndërsa videoklipi nga Pro Video.

Në video, Gjoni shfaqet tejet përvëluese dhe provokuese.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here