Ka vendosur që ta përjetësoi në një këngë, kujtimin e të atit që nuk jeton më këngëtarja Arilena Ara.

Artistja sapo ka publikuar klipin e saj më të ri me titullin “Vegim”, një baladë e ndjerë, me tekst nga Timo Floko, ku veç ndjenjës, dallohet dhe një zë i bukur dhe potent.

Këngëtarja, që prej javësh është tashmë pjesë e produkionit “Dance with me” në Televizionin Klan, vjen tërësisht ndryshe nga këngët e saj të mëparshme, gjë që është mirëprituar shumë nga fansat e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here