Këngëtarja e hitit “Nëntori”, Arilena Ara, u përfol shumë në mediave rozë pikërisht për projektin në fjalë ndërsa tani duket se ajo do të marrë vëmendje për diçk tjetër.

Pak ditë më vonë ajo ka rezervuar një tjetër surprizë për të gjithë ata që u dashuruan pas “Nëntorit” të saj.“Për pak ditë do të lançohet klipi “Nëntori” në versionin anglisht, që do të titullohet “I am sorry” dhe do të jetë “worldwide”. Do të publikojë albumin e parë dhe për një muaj do të nxjerrë 4 klipe.

Të gjitha do të përmblidhen në këtë album i cili del në vjeshtë”,- ka përfunduar Kola.Duket se kurba e suksesit për Arilenën është gjithnjë në rritje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here