Këngëtarja e hitit ‘Nëntori’, Arilena Ara, sot feston ditëlindjen e 19.

Me këtë rast, kantautori Flori Mumajesi, përmes rrjetit social ‘Instagram’, i ka uruar ditëlindjen.

‘@arilenaaraa Gezuar ditëlindjen Energjia????’, ka shkruar Flori.

Rikujtomë, se këngëtarja momentalisht është duke e shijuar suksesin e këngës ‘Nallane 3’, që erdhi në bashkëpunim me Florin dhe Dj Vicky. /GazetaExpress/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here