Arifi : Ja kujt ia kam kushtuar këngën “Harroje vetmin딓Elita 5 “, padyshim se është grupi më i njohur shqiptar dhe i pëlqyer gjithandej. Këngët e tyre thuajse të gjitha janë e shpejtë bëhen hite. Dëgjohen me ëndje kudo e kahdo në diskoteka, në mbrëmje muzikore të organizuara në troje shqiptare e në diasporë, shkruan Kosovarja.

Nga këngët e dashurisë , të cilat i këndon vokalisti i njohur i këtij grupi Arif Ziberi e dallon këngën me titull “Harroje vetminë”.

Mbase nuk e keni ditur, se këtë këngë Arifi ia ka kushtuar bashkëshortes së tij.

Arifi : Ja kujt ia kam kushtuar këngën “Harroje vetminë”

Besoj që kënga më e bukur e dashurisë e kënduar për bashkëshorten time do të ishte kënga “Harroje vetminë”, e thotë këngëtari gjatë një interviste për Kosovaren . Nuk është kjo e vetmja këngë e Arifit që ia ka kushtuar gruas së tij, me të cilën i ka tri vajza.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here