Arifhikmeti feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë i Blerim DestanitShpeshherë jemi mësuar t’i shohim bashkë aktorët Blerim Destanin dhe Xhevdet Jasharin të cilin e njohim në rolin e Arifhikmetit në serialin ‘O sa mirë’.

Ky i fundit feston ditëlindjen dhe miku i tij ka zgjedhë një foto të veçantë ta urojë atë, shkruan lajmi.net.

Në profilin e tij në instagram, Blerim Destani publikoi një foto në të cilën shihet Arifhikmeti duke biseduar nga largësia me të, me anë të Skype.

“Urime Urime Urime edhe 100 Vjet te Lumtura Vlla ?❤️ haaaajt ? #happybirthday” shkruan Blerimi në Instagram. /Lajmi.net/

Arifhikmeti feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë i Blerim Destanit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here