Një vajzë, e cila luan në klipin e këngës “Sa net pa gjumë” të Ermal Fejzullahut, është bërë mollë sherri për lidhjen e këngëtarit me bashkëshorten, Arianën.

Bukuria mahnitëse e saj dhe afria që ajo ka me Ermalin, ka bërë që gruaja e tij të shfaqë gjeste xhelozie.

Një burim ka thënë se Ariana ka qenë mjaft e pezmatuar kur ka parë gjithë ato lëvizje intriguese që vajza bën në videoklip ndaj Ermalit.

Në fakt, nuk ka pasur faj, pasi kushdo që e ka parë atë vajzë në klip, ka mbetur pa mend nga bukuria e saj dhe loja artistike.

Sipas po këtij burimi, gjërat shumë shpejt janë normalizuar dhe lidhja e Ermalit vazhdon të jetë e fortë dhe e qëndrueshme, aq më tepër me djalin e tyre pranë.

1 Koment

  1. ohh Ermal kurr qajaa qik ska me te nda nga ariana jeni qifti ma i bukur edhe e keni ni djal(Art-in)bukurosh edhe ermal urime ditlindja per 23 gushtin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here