Ariana dhe motra e saj ‘binjake’.
Ariana Fejzullahu ndonëse u bë shumë e njohur për puiblikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, famën më të madhe ajo po e merr tani duke pasur paraqitje publike plot stil dhe shumë elegante.
Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe krahas përkushtimeve që i ka, ajo është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Ajo sot ka postuar një fotografi me motrën e saj por që duken sikur të jenë binjake dhe mezi mund ta dallojmë cila është Ariana.  PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here