Ariana Grande vjen seksi me “Dangerous Woman”Këngatarja 22-vjeçare, Ariana sapo ka publikuar videon e saj më të re, e cila titullohet “Dangerous Woman”.

Bukuroshja brune vjen shumë joshëse në këtë klip, ku ajo shfaqet në një dhomë të errët, e cila ndryshon vazhdimisht ndriçim dhe ku mban të veshur vetëm të brendshme seksi.

Fillimisht Ariana, publikoi disa fragmente të videos javën e kaluar në Instagram duke e testuar reagimet e fansave.

Nga sa mund të duket dhe nga shënimi në krah të video në Youtube, kjo këngë mund të ketë dhe alternativa të tjera përsa i përket pjesë vizuale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here