Ariana Grande bëhet skandal kombëtarKëngëtarja 22 vjeçare e dogji veten keqazi në atë dyqan petullash duke sulmuar amerikanët e shëndoshë! Kjo është edhe arsyeja për të cilën fansat mendojnë se ajo po braktis një koncert shumë të madh.

Sipas TMZ punonjësit e dyqanit në fjalë janë të nxehur sepse Ariana dhe i dashuri i saj i ri po lëpinin petullat kur askush nuk po shikonte, diçka shumë e shpifur për ta.

Por çfarë i tërboi edhe më shumë është ajo që shfaqet më vonë në video, kur pasi një punonjës solli tepsinë me petulla shumë të mëdha, Ariana, e neveritur nga ideja e personave që mund t’i hanin ato, tha: “Çfarë dreqin është ajo? I urrej amerikanët. E urrej Amerikën!”. Boom! Nga një video në një skandal kombëtar!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here