Ariana Fejzullahu bashkë me Ermalin kanë shkuar për pushime në Dubai.

Çifti, nga atje po ndajnë video dhe foto të ndryshme.

Ariana, së fundi ka publikuar disa imazhe e cila është shfaqur me shumë stil si çdoherë.

Shikoni disa nga fotot e publikuara nga ajo: 

E kombinuar dhe me një veshje të veçantë, gruaja e Ermalit, Ariana arrin të komentohet për dukjen.

Ndryshe, çifti kanë marrë me vete edhe fëmijët e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here