Ariana Fejzullahu poston foto seksi nga kuzhinaAriana Fejzullahu, gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu shumë shpesh e freskon llogarinë sociale Instagram me fotografi.

E bukur dhe me stil shfaqet çdo herë ajo. Në një fotografi që ka postuar sot e veshur me të zeza , ajo duket sikur po bënë ‘sfilatë’ në kuzhinë.

Në fotografinë e postuar nuk ka shkruar ndonjë përshkrim.

Ariana Fejzullahu poston foto seksi nga kuzhina

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here