Ariana Fejzullahu në formë të shkëlqyerAriana, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu vazhdon të qëndroj në formë të shkëlqyer, pavarësisht faktit që është nënë e tre fëmijëve.Ajo shfaqet në rrjete sociale me plot elegancë dhe stil, shkruan Magazina.al

Së fundmi ka postuar disa foto, ku ka veshur një fustan të gjatë dhe po duket e mahnitshme dhe shumë tërheqëse.

Në këto foto shihet edhe Nera, vjehrra e Arianes.

Ariana Fejzullahu në formë të shkëlqyer

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here