Ariana Fejzullahu mbyll llogarinë në InatagramAriana Fejzullahu u aktualizua nga Instagrami dhe postimet e shpeshta në këtë rrjet social. Të gjithë u habiten kur Ariana e mbylli llogarinë në Inatagram.

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu ishte tejet aktive në këtë rrjet social, në të cilin më nuk figuron, pasi e ka mbyllur. Poshtë fotove të saj, lëshoheshin edhe shumë komente, e edhe në media lakohej pafundësisht emri i saj, shkruan “Kosovarja”.

A i pengoj krejt kjo Ermalit?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here