Arian Çani zbulon arsyen pse vishet me te zezaGazetari dhe moderatori i njohur Arian Çani, për herë të parë në një transmetim “live” ka folur në lidhje me një nga pyetje të që ka qarkulluar prej kohësh në mendjen e shikuesve.

Në një “Live Video” në Instagram nga moderatorja e spektaklit Your FaceSounds Familiar, Alketa Vejsiu, ku fansat mund të pyesnin për çfarë të donin, një nga pyetje që mbërriti për Çanin, ishte “Pse vishesh gjithnjë me të zeza…?!”, .

Por përgjigja moderatorit të njohur të “Zonë e Lirë”, do t’ju lërë pa fjalë të gjithëve. “Vishem me të zeza për të fshehur zhulin”, u përgjigj Çani.

Kaq ka mjaftuar për të shpërthyer të qeshurat pafund të aktores Olta Gixharit dhe të gjithë të pranishmëve në sallë. /SYRI.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here