Gazetari i njohur shqiptar, Arian Çani përveç emisionit të popullarizuar “Zonë e lirë” në “Tv Klan”, do nis një format tjetër në fund të vjeshtës.

Sezoni i ri i “Zonë e Lirë” do të nisë sërish në mesin e shtatorit, pas përmbylljes së sezonit televiziv veror me një show shumë orësh të transmetuar “Tv Klan”.

Çani, iu rikthye këtij ekrani pas disa vitesh, ndërkohë që në “Tv Klan” ai ka nisur përgatitjet për një format të ri, që do të nisë transmetimin në fund të vjeshtës. Ende nuk dihen detaje për programin e ri dhe çfarë do të bëhet me emisionin “Jo majtas djathtas” në UTV.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here