Ne promovimin e Librit “Enver Hoxha” te gazetarit Blendi Fevziu, mes qindra te ftuarish VIP politikane dhe gazetare, kane qene te ftuar dhe moderatori i ”Zone e Lire” Arian Cani dhe kengetarja Ciljeta Xhilaga.

Nje cast i pakendshem ka ndodhur ndermjet te dyve, fotografi i mbremjes e ka kapur pa mendje Arianin duke qendruar ngjitur mbrapa trupit te Ciljetes me sy te mbyllura, ne pamje te pare fotoja tregon duart e Canit te futura ne xhepa e te mbeshtetur ne prapanicen e Ciljetes, e cila duket sikur e ka mendjen diku tjeter./Vipat/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here