Kundërthënës si gjithmonë prezantuesi shqiptar, Arian Çani. Në emisionin e tij “Zonë e Lirë” në Klan ai ka puthur një DJ topless me emrin Katjusha (Kaqusha).

“Ej, një vajzë si kjo është e pamundur ta lësh të iki pa e puthur, do ofendohej, do thoshte vajta në studio atij legenit e më la pa e puthur….duhet thënë se nuk më la indiferent kjo puthje…”, kanë qenë komentet e tij para e pas puthjes.

Videoja e postuar në YouTube është hequr shpejt për shkak se është konsideruar eksplicite.

2 KOMENTET

  1. me pelqeu aq shume ajo puthja qe i dha cani katjushes.ajo ishte si kukull dhe sja vlente ti ikte aq kollaj nga duart.mua me eksitoi pamase saqe do isha shume e priviligjuar nese do isha une ne vendin e katjushes..cani je yll bote..(fansja jote)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here