Argjentina tregon barkun e fryrëArgjentina Ramosaj ka treguar barkun e saj të fryrë në një foto të re të postuar në Instagram.

Këngëtarja qysh muajin e kaluar zbuloi se është shtatzënë dhe se pret fëmijën e parë të saj me të fejuarin, Dugin.

Tash ajo ka treguar se është në javën e 25-të të shtatzënisë duke postuar një tjetër foto në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here