Kengetarja e re Argjentina Ramosaj vazhdon te publikoje foto te ndryshme ne rrjetin social fejsbuk.

Foto me e re e Argjentines eshte me…. siç e quan ajo”yllin tim”, kengetaren tjeter mjaft atraktive Gjira. Pra nuk behet fjale per ndonje mashkull, por pikerisht kolegen dhe shoqen e saj.

Te dyja ne foto duken shume simpatike dhe njekohesisht te hareshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here