Shumë yje të njohura në këto ditë të nxehta ia kanë mësyrë bregdeteve shqiptare.Një gjë të tillë po e bën edhe këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj veçse kanë filluar pushimet.Këtë e ka bërë të ditur vetë Argjentina përmes disa fotografive që ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Argjentina dhe bashkëshorti i saj janë duke pushuar në Dhërmi.

Por ajo që bie në sy janë linjat perfekte të Argjentinës.

E veshur me bikini të gjelbërta, me një shami në kokë e me syze, këngëtarja e njohur duket shumë bukur dhe me stil.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here