Ndonëse, ende e re në botën e muzikës, ajo me këngët dhe klipet e saj është duke rrëmbyer vëmendjen e qindra e mijëra njerëzve, madje shpesh herë është duke ndezur dhe xhelozinë tek koleget e saj në muzikë.
Simpatikja, Argjentina Ramosaj ka publikuar gjatë kësaj jave klipin e saj më të ri të realizuar në bashkëpunim me një studio produksioni në Hollandë.
Klipi ka ardhur në dy versione, në versionin shqip dhe atë anglez. Kënga me titullin “Tip”, ka pasur një impakt shumë të mirë tek dëgjuesit dhe duket se do të zërë një vend të rëndësishëm në playlistat e diskotekave shqiptare.
Pa shijuar ende mirë suksesin e këtij klipi, Argjentina ka nisur dje edhe xhirimet për videoklipin e ri në Dhërmi të Vlorës. Përgjatë gjithë kohës, Argjentina ka mbështetjen e të fejuarit të saj, Valonit, i cili i përkrah çdo ide të saj.
Halla e Argjentinës, këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, propozon me të madhe në facebook.com emrin e së mbesës si një talent të ri në muzikë, madje ajo tani më krenohet me të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here