Ka së paku gjashtë muaj që Argjentina Ramosaj është ndarë nga i fejuari i saj Valoni,dhe si duket ajo ka ka gjetur miqësi të ngushtë me një djalë, i cili poashtu është ndarë nga e fejuara e tij.

Fjala ështe për parukierin profesionist ngaKosova, Armend Gashi, njëherit pronar dhe themelues i sallonit te njohur Vogue Hair.

Thuhet se, Argjentina është parë e shoqëruar nga Armendi në një nga klubet e nates në Prishtinë, ku ai festoi ditëlindjen. Bëhet fjalë për një intimitet që është ndërtuar në mes të të dyve, i cili na bën të mendojmë se këtu ka dicka më shumë se sa vetëm miqësi, raporoton “Prive”.

Argjentina deri me tani nuk ka reaguar ndaj këtij lajmi, por Armendi, ka mohuar se ekziston dicka në mes tyre, pervec miqësisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here