Argjentina Ramosaj gjen shoqëri për fëmijën e sajKëngëtarja Argjentina Ramosaj do të bëhet shumë shpejt nënë. hjkmnkjnm                                          jjjj                                                                                                                                                      E derisa të lind ajo i ka gjetur shoqëri bebes së saj.

Në një foto të publikuar Ramosaj ka shfaqur një tjetër fëmijë që i prek barkun e saj.

Argjentina, sikurse Nora mezi po presin që të lindin dhe ti përqafojnë fëmijët e parë të tyre./Prive.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here