Argjentina Ramosaj e lumtur si kurrë më parëKëngëtarja e njohur, Argjentina Ramosaj është duke kaluar ditët më të bukura të jetës së saj, pas lindjes së djalit Noah.Ajo në asnjë moment nuk heziton që lumturinë e saj ta shpreh përmes postimit të fotografive të ndryshme me të birin në Instagram, shkruan Indeksonline.

Argjentina sot ka postuar dy fotografi ku në kraharorin e saj tashmë mban princin e vogël Noah.
Këngëtarja ka shkruar se Noah është vetë lumturia dhe jeta e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here