Argjentina Ramosaj do të lind djalëKëngëtarja Argjentina Ramosaj po e shijon në maksimun shtatzaninë e saj.Ditë më parë ajo festoi ditëlindjen, ku duket se kaloi mjaft mirë me familjen dhe miqtë.

Tani ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram ku shihet nga një organizim që ka bërë me familjen e saj, ku duket shumë e lumtur në krahët e burrit të saj, Dukagjin Fetahu.

Argjentina do të lindë djalë së shpejti.

Argjentina Ramosaj do të lind djalë

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here