E quan veten me fat, sepse hyri sa hap e mbyll sytë në tregun muzikor shqiptar, por kjo ishte falë zërit të saj të veçantë dhe simpatisë që i rrëmbeu të gjithë.

Kjo është këngëtarja Argjentina Ramosaj, që tashmë ka një të dashur të publikuar dhe që nga dora e tij do të donte të hante frutat e detit, ndërsa nga vendet e bukura të Kosovës nuk e tradhton origjinën e saj, Deçanin.

Por, si e ka imagjinuar ajo ditën e dasmës? Në cilën pjesë të trupit do të donte ta bënte një tatuazh? Shumë lajme të tjera, që nuk i ka thënë kurrë më parë, bukuroshja Argjentinë i rrëfen sot në këtë intervistë për gazetën tonë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here