Ardit Gjebrea tregon miqësinë me ArvizunGjatë ditës së sotme ish-ambasadori amerikan në Shqipëri, Aleksandër Arvizu është nderuar nga presidenti i Republikës Ilir Meta me një medalje

I pranishëm në këtë nderim ka qenë i pranishëm edhe moderatori Ardit Gjebrea, i cili ka publikuar një foto së bashku me Arvizun ku shkruan:

“Sa herë takohem me Mr. Arvizu, edhe pse kalon kohë pa u parë, miqësia dhe humori vijon fiks ku e kemi lënë. Një super mik, një super diplomat!,”-përfundon Arditi në rrjete sociale duke treguar në këtë mënyrë miqësinë mes tyre./Gazeta Express/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here