Ardit Gjebrea ju prezanton me familjen tjetër!Moderatori i njohur dhe shumë i dashur ër publikun shqiptar Ardit Gjebrea herë pas here publikon foto familjare, ku shfaqet me bashkëshorten dhe fëmijët e tij, por këtë herë duket se e ka zgjeruar më tepër.

Ai ka publikuar një foto ku shfaqet se bashku me stafin e emisionit “E diela shqiptare” duke i quajtur ata si një familje e madhe.

Fotoja është shkrepur nga darka ku i gjithë stafi janë mbledhur për të festuar ditëlindjen e koleges së tyre.

Ardit Gjebrea ju prezanton me familjen tjetër!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here