Ardit Gjebrea e shpëton nga “vetëvrasja” moderatoren italianePresioni i moshës duket se ka bërë që prezantuesja e “E diela Shqiptare”, të inskenojë “vetëvrasjen”.Siç jemi mësuar ta shohim në ekran, të lirshme dhe plot humor, Andresa nuk ka harruar ta përcjellë me sportivitet ndërrimin e viteve.

Në ditëlindjen e saj, partneri i saj në program Ardit Gjebrea, i ka dhënë dorën edhe njëherë për të mos përfunduar jashtë nga dritarja.

Me këtë rast, kantautori i ka dhënë kurajo moderatores italiane me prejardhje afrikane duke thënë se “ka njerëz që ditëlindja i gjen me prefiksin 4, 5, kështu që nuk duhet të mërzitesh”! /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here