Ardit Gjebrea, këngëtari, kantautori, kompozitori dhe prezantuesi i një prej spektakeve të fundjavës në Shqipëri ka treguar sekretet e tij një ditë më parë në Junion Club, një emision për adoleshentë në Digitalb.

Showman-i Arditi pohon se është i famshëm dhe këtë e ka arritur me punë, studim dhe talentin pa diskutim, por ajo që e ka ndihmuar më së shumti ka qenë fakti se ai nuk ka reshtuar “së qeni vetvetja.

Të jesh vetvetja kjo më ka ndihmuar të jem ky që jam sot”. I pyetur nga kureshtja e një adoleshenti sesa fiton një artist i suksesshëm si ai, Gjebrea përgjigjet se “aha ca gjëra nuk tregohen”, por pyetjes se a është kërnac apo dorëlëshuar, këngëtari nuk hetizon të përgjigjet “jam dorëshqyer, vlen kjo si përgjigje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here