Ardian Bujupi vjen në duet me Meden dhe Labin!Njëri ndër këngëtarët më të kërkuar nga vajzat sidomos Ardian Bujupi, është duke u përgatitur për projektet e reja ai së shpejti do të vijë edhe me një bashkëpunim, por se kush është ideali ende nuk e ka vendosur.

Ndërsa në pyetjen se a e mendon veten ndonjëherë në një duet me Meden ose Labin, Ardiani për Indeksonline ishte përgjigjur që pavarësisht respektit dhe miqësisë me dy këngëtarët ata I përkasin zhanreve të ndryshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here