Adrian BujupiE kush mund ta kishte menduar që Adriani mund të bënte diçka të tillë, por ja që ka ndodhur.

Nuk dihen arsyet, por pas një konfrontimi me një djalë të ri në një klub të Frankfurtit në Gjermani, Ardian Bujupi është nxehur aq shumë, saqë e ka rrahur personin në fjalë deri sa e ka lënë pa ndjenja për toke dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Kur policia ka mbërritur në skenë, pas investigimit të ngjarjes ka lëshuar dhe urdhër arrest për këngëtarin e “Want U Now”, shkruan gazeta gjermane “Bild”.

Mbetet të shihet në ditë në vazhdim se si do të reagoj ish-konkurrenti i ‘Deutche Super Star’, pas këtij incidenti, i cili pritet të ndikoj në karrierën e tij

Fotoja që shikoni më poshtë është e personit që ka rrahur Ardiani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here