Ardian Bujupi po shënon sukses me talentin e tij për këndim. Bujupi është konkurrent në garën më të njohur për talente në Gjermani “Deutschland sucht den Super Star”, kurse në dy javët e fundit është prezantuar në skenë me veshje kuqë e zi.

Në javën e kaluar ai interpretoi këngën “Beautiful monster”, për të cilën u vlerësua nga juria dhe publiku, që e votoi duke u bërë një nga gjashtë kandidatët kryesorë për të fituar vendin e parë.

Anëtari i jurisë, këngëtari dhe producenti i njohur gjerman, Dieter Bohlen e vlerësoi Ardianin si “zëri me modern në garë”.

1 Koment

  1. ishalla fiton se kengetar met mir ska.haha shum fort koka vesh me kuq e zi.dihet mo shqiptar.osht.hahahaha.suksese.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here