Vazhdon ta mbajë titullin “Super star”, por në programin “Pro Shqip” në Top Kosova Radio për 45 minuta ka rrëfyer me thjeshtësinë dhe sinqeritetin e tij çdo gjë që e kemi pyetur.

Ndërsa pas shumë angazhimeve që vazhdon t’i ketë në Kosovë edhe këto ditë, ai ka treguar edhe shpirtin e tij me koncertin humanitar me Genta Ismajlin që mbajti pak ditë më parë.

Nuk janë vetëm koncertet që e sjellin në Prishtinë, por edhe dashuria për të qëndruar dhe për të takuar babagjyshin e tij që është pak pa qejf. Ai na treguar edhe se kurrë nuk e harron se ku ia ka bërë një tatuazh në një pjesë intime emrin e tij, një fansjeje të huaj.

Ai është kënaqur vetëm për një ditë në plazhin e Vlorës, ndoshta në fund të gushtit mund të ketë ndonjë ditë të lirë për pushime. Por një djalë kaq simpatik dhe i ëmbël si Ardian Bujupi si reagon në momente kur femrat e bukura e ngacmojnë në plazh? Ja se si reagon ai në pyetjet tona ‘Mix-Max”?

*Një vajzë e bukur të bën me sy në plazh, si reagon?
Ardian Bujupi: Buzëqeshi, nuk ka ndodhur kurrë në jetë, duke pritur jam ende.

*Një vajzë të kërkon që ta lyesh pak me krem, apo vaj?
Ardian Bujupi: Varet, nëse është e lezetshme, nëse e di që nuk do më shumë, e kisha lyer.(ndërhyn Maksi, prezantuesi, nëse kjo do të ishte dëshirë edhe e një gjysheje e njëkohësisht një vajze? Ardiani thotë te gjyshja kisha shkuar).

*Një vajzë është e zhveshur lart, toples dhe do me bë foto me ty?
Ardian Bujupi: Po, kisha pranuar, por në bregdetin shqiptar jo, se bëhem “hor”, qesh.

*Kur vajza të thotë se do të të puthë në buzë?
Ardian Bujupi: Kurrë, asnjë foto nuk e kam bërë ashtu.

*Kur një vajzë të thotë se do ta kafshosh e t’i lësh një shenjë ?
Ardian Bujupi: Unë atë jo nuk i kisha lënë.

*Kur një vajzë bën sikur po mbytet në det vetëm që ta prekësh ti?
Ardian Bujupi: Nëse e di se është me të vërtetë, nuk kisha qare, nëse e kisha kuptuar e kisha shty më shumë në ujë hahahaha.

*Kur një vajzë super seksi të thotë t’ia këndosh me zë të lartë një këngë asaj?
Ardian Bujupi: Jo, nuk do ta bëja.

*Kur një vajzë e bukur ka mbetur pa para dhe të kërkon hua aty në plazh?
Ardian Bujupi: Po, por vetëm një hamburger 1 euro…qesh…

*Kur një vajzë aty në plazh në det të blen një akullore dhe ta sjellë?
Ardian Bujupi: Po, pse jo.

*Kur një vajzë e bukur ne plazh të shikon e te shikon dhe afrohet dhe të thotë se je shumë i keq?
Ardian Bujupi: Shumë mirë e ke, i kisha thënë faleminderit shumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here