Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother”, Arbër Çepani, ka filluar një lidhje të re dashurie.

Pas ndarjes me Edën, vajzën nga Durrësi, Arbri është lidhur me një bukuroshe tjetër, brune dhe shumë simpatike, me të cilën ka vizituar edhe Parisin.

Fotot e udhëtimit ai i ka postuar në profilin e tij në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here