Është pa dyshim një nga vajzat e bukura shqiptare, që i ka rezistuar shumë kohës, pasi ajo angazhohet dhe shihet në shumë evente.

Kjo është Mis Kosova, Arbnora Ademaj, e cila siç e shihni këtë herë është rikthyer me një set fotografik shumë seksi. Ndërsa ne mësojmë se fotot i ka realizuar në studion e fotografit të njohur Veton Osmani.

Arbnora vazhdon të jetë e angazhuar edhe në projekte të tjera si aktore nëpër telekomeditë shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here