Arbnora Ademaj prapë zeshkaneKujdesin për veten e ka prioritet por deri sot, ish-Miss Kosova, Arbnora Ademaj nuk është se ka eksperimentuar shumë me flokët.

Në një gjatësi të caktuar dhe si zeshkane, Arbnorën nuk jemi mësuar ta shohim shpesh më ndryshe.

Por, në foton e fundit, bukuroshja shihet krejtësisht ndryshe nga kohët e fundit me flokë që i rikthejnë epitetin e një zeshkaneje. Megjithatë, edhe zgjedhja e re duket të ketë qenë e qëlluar meqenëse në rrjete sociale, ato që kanë pasuar kanë qenë komplimentet për Arbnoren e cila mbase nuk duhet të eksperimentojë shpesh me ngjyra. Po juve si iu duket?! /Prive

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here