Arbër Prekazi i jep fund beqarisëMbrojtësi i Hajvalisë, Arbër Prekazi i ka dhënë fund beqarisë.Djaloshi mitrovicas është martuar me bukuroshen Nita Halimin, që ishte prej kohësh në lidhje me bukuroshen mitrovicase.

Nuk kanë munguar as fotografitë në stadiumin e Prishtinës, të cilat duken të veçanta. Në njërën prej fotografive të publikuara në llogarinë e tij në Facebook, Prekazi merr një karton të kuq.

Prekazi është shpallur kampion me Trepçën dhe Vushtrrinë, ndërsa aktualisht është futbollist i klubit nga paralagjia e kryeqytetit kosovar, Prishtinës.

Arbër Prekazi i jep fund beqarisë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here