I ka dhënë fund beqarisë gjatë fundjavës së shkuar edhe një nga çiftet më interesante të showbiz-it në Shqipëri.

Fjala është për Arbër Arapin dhe Marsida Saraçin, çifti i cili prej vitesh kishte dalë hapur ballë opinionit publik për të folur rreth lidhjes së tyre.

Ceremonia e dhëndrit, nga ku vjen edhe kjo foto, është mbajtur në Elbasan, në qytetin e origjinës së Arbrit, ku pjesëmarrës kanë qenë edhe disa nga ish-konkurrentët e talent- show-t “Ethet”, nga ku kanë dalë edhe 2 të dashuruarit.

Mes të ftuarve renditeshin Anjeza Shahini, Klajdi Musabelliu, Tergita Gusta, Erti Hizmo etj, me të cilët çifti është pare edhe herë të tjera duke festuar.

Ja detajet e ceremonisë së çiftit që kemi mundur të sigurojmë, tregon qartazi që Marsida sikundër dhe Arbëri, kanë dalë një çift shumë i fisshëm.

Sigurisht që nuk ka munguar as në këtë dasmë si në të gjitha të tjerat, djegia e shamisë së beqarit, ku përveç muzikës së DJ, kanë kënduar edhe të gjithë kolegët e këngëtarëve.

Pas ceremonisë martesore çifti është nisur për muaj mjalti, dhe nga celularët e fikur kuptojmë që ai do të kalohet jashtë vendit. (Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here